Pos Name Club Age Cat Time No Award
11 Chrystal Frsiby Thorney 6 l1  7:03 460 1st
17 Kiana Stokes Ramsey Road Runners 6 l1  7:57 453 2nd
22 Carly Mason Yaxley Runners 6 l1  8:35 463
39 Sarah Johnson Unattached - Ramsey 4 l1 10:50 466
6 Poppy Wing Werrington Joggers 8 l2  5:51 471 1st
8 Jemma Baldwin Unattached - Peterbrough 8 l2  6:19 441 2nd
19 Sapphine Frisby Thorney 8 l2  8:17 459
43 Jessica Smith Ramsey Road Runners 10 l3 11:11 421 1st
44 Ellen Steadman Ramsey Road Runners 10 l3 11:32 419 2nd
49 Chloe Smithers Bourne Harriers 10 l3 12:15 445
57 Georgina Stone Unattached - Yaxley 9 l3 13:26 436
58 Rebecca Anderson Unattached - Upwood 9 l3 14:29 426
34 Maddy Stokes Ramsey Road Runners 11 l4 10:09 425 1st
46 Ann Barber Ramsey Road Runners 12 l4 11:58 462 2nd
51 Sophie Rej Ramsey Road Runners 11 l4 12:23 440
54 Laura Walker Ramsey Road Runners 12 l4 12:45 422
55 Imogen Protor Ramsey Road Runners 12 l4 13:19 424
56 Francesca Seery Ramsey Road Runners 12 l4 13:24 413
59 Hannah Bramley Unattached - Ramsey Heights 11 l4 15:25 428
66 Jade Bramley Unattached - Ramsey Heights 12 l4 18:22 429
33 Claire Smith Ramsey Road Runners 13 l5 10:01 420 1st
42 Anna Maria Green St Edmond Pacers 13 l5 11:11 450 2nd
48 Lucina Young Ramsey Road Runners 14 l5 12:11 465
9 Kerry Giles-Brown Unattached 34 l6  6:37 452
13 Sam Brown BRJ Huntingdon 34 l6  7:25 401
18 Donya Stokes Unattached - Ramsey 41 l6  7:57 454
20 Samantha Frisby Thorney 31 l6  8:17 461
60 Charlotte Hobbs Unattached 37 l6 15:26 468 1st
62 Michelle Harding Unattached - Sawtry 27 l6 16:46 427 2nd
63 Akiko Brinkman Unattached - Upwood 36 l6 17:36 409
64 Julie Ford Unattached - Chatteris 47 l6 17:36 408
65 Jennifer Bramley Unattached - Ramsey Heights 43 l6 17:56 430
3 Harry Walker Unattached 6 m1  5:35 451 1st
10 Adam Brown BRJ Huntingdon 6 m1  6:59 406 2nd
12 Nathen Harding Unattached - Ramsey 6 m1  7:24 432
1 Christopher Rej Ramsey Road Runners 8 m2  5:30 439 1st
4 Callum Richardson Unattached - Peterbrough 7 m2  5:47 456 2nd
5 Matthew Richardson Unattached - Peterbrough 7 m2  5:49 457
7 Lewis Tegerdine Unattached - Wisbech 7 m2  5:54 442
14 Jamie Toms Unattached - Yaxley 9 m3  7:34 446
15 Liam Tegerdine Unattached - Wisbech 9 m3  7:40 443
26 James Green St Edmond Pacers 10 m3  9:04 449 1st
27 Tom Stead Riverside Runners 10 m3  9:10 447 2nd
28 Daniel Richardson Unattached - Peterbrough 10 m3  9:25 458
38 Grady Wing Werrington Joggers 10 m3 10:50 472
41 Carl Firth Unattached 10 m3 11:05 434
50 Kyle Brinkman Unattached - Upwood 9 m3 12:21 410
67 Patrick Ford Unattached - Chatteris 9 m3 18:22 407
25 Kurt Sanders Riverside Runners 12 m4  8:59 414 1st
29 Luke Seery Ramsey Road Runners 12 m4  9:26 412 2nd
30 Liam Smith Unattached - Olney 12 m4  9:45 448
35 Tom Holt Bushfield Joggers 11 m4 10:12 435
36 Sam Pettitt Ramsey Road Runners 11 m4 10:27 411
37 Jamie Stone Unattached - Yaxley 11 m4 10:47 437
52 Matthew Anderson Unattached - Holme 11 m4 12:28 433
53 Martin Brown  BRJ Huntingdon 11 m4 12:40 402
16 James Robinson West Norfolk Athletic Club 15 m5  7:49 470 1st
24 Ashley Seward - Morris March 15 m5  8:53 418 2nd
31 Sam Blakeman Kettering Town Harriers 14 m5  9:46 417
2 Edek Rej Ramsey Road Runners 40 m6  5:31 438
21 Jonathan Laybourn West Norfolk Athletic Club 16 m6  8:27 469 1st
23 David Mason Yaxley Runners 37 m6  8:35 464 2nd
32 Jimmy Dowd Unattached 49 m6  9:49 444
40 Ian Johnson Unattached - Ramsey 47 m6 10:50 467
45 Brain Bradshaw Unattached - Huntingdon 57 m6 11:44 415
47 Nathan Richardson Unattached - Peterbrough 40 m6 12:08 455
61 Graham Harding Unattached - Ramsey 59 m6 15:38 431
68 Victor Sylvester Bushfield Joggers 70 m6 23:27 403